Новини

Mariupol FM - нова українська музика Stacie

http://mrpl.city

Спалах нової яскравої зірки у ефірі Mariupol FM
Mariupol FM. Нова українська музика: Stacie

Друзі, ви вже, напевно, звикли, що щовівторка ми презентуємо вам нову музику українських виконавців. Здебільшого вони із західних або центральних регіонів нашої країни. Але сьогодні ми вперше хочемо розказати вам про молоду і талановиту співачку зі сходу, а саме – з прифронтової Трьохізбенки, що на Луганщині. Отже, знайомтеся – Анастасія Харламова, або, як її називали у рідному селі однокласники – Стейсі.

Як зазначається на її facebook-сторінці, дівчина розпочинала з того, що співала у нічному клубі і брала участь у різноманітних DJ-проектах і шоу-програмах. Слід зауважити, що Настя – професіонал своєї справи, вона не тільки має вокальну практику, але й диплом співачки, бо вчилася на факультеті естрадного співу.

Сьогодні Стейсі тільки розпочинає свою сольну кар’єру, паралельно працюючи оператором і монтажером – знімає рекламу, документальні фільми, ток-шоу та музичні кліпи для українських артистів.

Наразі Анастасія працює над своїм дебютним альбомом «Кольоровий світ»і вже встигла видати перший сингл з нього – пісню «Дивись». І з цією ж роботою вона увірвалася у ефір нашої радіостанції минулого тижня. Ця пісня у реміксованому варіанті потрапила до ротацій багатьох радіостанції країни, але в ефірі «Маріуполь FM» вона звучить в оригінальній версії, яку ми раді запропонувати вам для прослуховування.

Тож долучайтеся до справжньої української якості разом із нами та залишайте свої відгуки!